фото drugoi.livejournal.com

Гельсінська комісія: загибель "Боїнга" - наслідок російської агресії в Україні

  Катастрофа малайзійського "Боїнга" на Донеччині, через яку загинули майже три сотні людей – наслідок російської агресії в Україні. Про це заявив голова Гельсінської комісії, сенатор Бен Кардін.


  За його словами, Гельсінська комісія вимагає безперешкодного доступу до місця аварії літака для проведення незалежного міжнародного розслідування. Відкритий лист із відповідним зверненням оприлюднений на сайті організації, яка також має назву Комісія з безпеки та співпраці в Європі. Її голова привітав зусилля і мужність спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, яка прибула на місце катастрофи.

  Водночас, Бен Кардін висловив велике розчарування агресією підтримуваних Москвою сепаратистів, які контролюють територію, де трапилась катастрофа. Гельсінська комісія стурбована, що вони можуть приховати чимало деталей розслідування.

  Напередодні ми повідомляли, що терористи мародерствують на місці авіакатастрофи та заважають спеціалістам. Однак, ще до офіційних висновків незалежного розслідування – якщо таке вдасться провести – західна преса уже звинуватила у загибелі "Боїнга" терористів і Путіна особисто.

  Попередній матеріал
  На місці падіння Boeing-777 вже виявлено тіла 196 загиблих - ДержНС
  Наступний матеріал
  Британія закликає ЄС об’єднатись і рішучіше протистояти агресії Кремля
  Теги:
  Loading...