Гаряча дискусія спалахнула у США навколо уніформи олімпійської збірної

  Гаряча дискусія спалахнула у США навколо уніформи олімпійської збірної. Обурення низки можновладців викликав факт, що одяг для американських спортсменів виготовили у Китаї.
  Костюми для спортсменів, які поїдуть на Олімпіаду у Британію - презентували напередодні у ефірі каналу ЕнБіСі. Тоді ж журналісти помітили на одязі етикетки "Зроблено у Китаї". Сенатори та конгресмени заявили, що неприпустимо замовляти спортивні форми за кордоном в той час, коли національна текстильна промисловість потерпає від фінансових негараздів і чимало робітників галузі - не мають роботи.

  Гаррі Рід, лідер Сенатської більшості: "Національному Олімпійському Комітетові мусить бути соромно! Гадаю, їм слід зібрати усі ці уніформи в одну велику купу, підпалити, і почати роботу з самого початку. Якщо Америка не може виготовити для своїх спортсменів нічого, окрім майок з позначками "США", написаними вручну, нехай краще буде так, аніж замовляти одяг за кордоном. Зрештою, тисячі робітників текстильної промисловості у нашій країні відчайдушно потребують роботи".
  Попередній матеріал
  Понад 200 людей загинули за добу у сирійському селищі Тремсех
  Наступний матеріал
  Сутичками протестувальників із поліцією завершився мітинг у Перу
  Теги: