Гаїтяни підозрюють вояків ООН в занесенні холери в країну

  Гаїтяни вимагають аби миротворці ООН залишили їхню країну. Вони підозрюють вояків у занесенні холери.
  До того ж інспекція на військовій базі виявила, що там не в повній мірі дотримувалися санітарних вимог. А Центр з контролю за захворюваннями Сполучених штатів встановив - бактерії холери, від якої потерпає нині Гаїті, дуже схожі на ті, що виявили в Південній Азії. Влітку епідемію цієї хвороби зафіксували в Непалі, звідки і приїхали до острівної держави миротворці. Ці факти й призвели до масових мітингів місцевих мешканців з вимогою вислати батальйон миротворців. Від холери в країні вже померли понад 300 людей, близько 5 тисяч - перебувають у шпиталях. 

  Реджисма Герер, місцевий мешканець: "Нечистоти з військової бази скидають прямо в річку. Коли це відбувається, стоїть такий сморід, що неможливо дихати".

  Вінченцо Воцеро, представник стабілізаційної місії ООН: "Звинувачення непальських миротворців побудовані на спекуляціях. Вони шкодять репутації місії Організації об`єднаних націй. Якщо би серед військових були хворі на холеру - то ми дізналися б про такі факти першими. Це наші люди, й лікарі ретельно стежать за станом їхнього здоров`я".

  Попередній матеріал
  Японія відкликала свого посла з Москви
  Наступний матеріал
  В Індонезії через виверження вулкану евакуювали 70 тис. людей
  Теги: