Гаїті оговтується від нищівного землетрусу (РОЗШИРЕНО)

  Оговтується від нищівного землетрусу Гаїті. Надзвичайний стан у країні продовжили до кінця місяця. Триває рятувальна операція у столиці Порт-о-Пренс. І на шостий день після підземних поштовхів - знаходять живих людей.

  70 людей визволили з-під руїн на Гаїті рятувальники за останню добу. Вони досі працюють і вдень, і вночі. Надзвичайний стан у країні продожили до кінця місяця.

  У братських могилах уже поховані сімдесят тисяч загиблих. Жалоба за ними триватиме місяць.

  Рятувальник: "Ми не припиняємо пошук людей. Адже під уламками залишаються десятки мешканців. Все, що нам потрібно - це обладнання. Дуже важко підіймати камінні плити вручну".

  У наметові містечка, куди перебралися тисячі біженців доправляють найнеобхідніше - ліки та харчі. Це допомога міжнародної спільноти. Сьогодні лише з Венесуели привезли близько півсотні тонн медикаментів, їжі та одягу.

  Люди: "Ви навіть не уявляєте, як це важко. Я втратив родичів. Тут так багато дітей залишилися сbротами. Ми потребуємо допомоги. Я благаю Бога про спокійне майбутнє!"

  Гроші для допомоги гаїтянам збирають і в Голівуді. Зіркам кіно, серед яких Сандра Баллок та пара Піт-Джолі вдалося зібрати більше мільйона доларів на відбудову зруйнованого землетрусами острова.  Два підземні поштовхи - магнітудою у сім та шість балів - сталися на Гаїті минулого вівторка. Землетрус зруйнував майже три чверті території країни.

  Олена Кабанець, 5 канал

  Попередній матеріал
  Інавгурація новообраного президента Хорватії відбудеться сьогодні
  Наступний матеріал
  В Україні погіршиться погода
  Теги: