Гострішими за перші виявилися другі дебати кандидатів у президенти США

  Гострішими за перші виявилися другі дебати кандидатів у президенти США. Цього разу Барак Обама та Джон Маккейн відповідали на запитання американців. Ті відправляли їх поштою заздалгідь або ж ставили у самій залі дебатів.
  Найзапекліші суперечки спалахнули навколо економіки. Обидва погодилися, що її треба рятувати, але от щодо способів згоди не дійшли. Обама назвав нинішню кризу найбільшою з часів Великої депресії і заявив, що допомагати треба не компаніям з Волл-стріт, а середньому класу. Тобто - знизити податки. Провину ж за кризу він поклав на табір Маккейна - республіканців. Той, зі свого боку, запропонував програму викуплення безнадійних іпотечних кредитів. Її приблизна вартість - триста мільярдів доларів. Говорили кандидати і про зовнішню політику. Вже традиційно критикували Росію, утім, Обама робив це м`якіше за конкурента. Не оминули політики і звичних вже тем як-от - ситуація в Іраку та в Ірані.

  Джон Маккейн, Кандидат у президенти США: "Сенатор Обама помилився щодо Іраку, помилявся він і щодо Росії, коли вона здійснила агресію відносно Грузії. За свою коротку кар`єру він так і не зрозумів глобальних викликів нашій безпеці. Але, друже мій, у нас немає часу на навчання".

  Барак Обама, Кандидат у президенти США: "Сенатор Маккейн правий, я, дійсно, дечого не розумію. Я не розумію, як так сталося, що ми вторглися у країну, яка не мала нічого спільного із одинадцятим вересня та Усамою бен Ладеном. Це Маккейн помилився, коли підтримав рішення увійти в Ірак. І ця помилка нам дорого коштувала".


  На перших дебатах вдаліше виступив Барак Обама, він зараз збільшує відрив від суперника. Утім, попереду у кандидатів ще одна зустріч - за тиждень.
  Попередній матеріал
  Голий турист намагався пробратися у сад імператора Японії
  Наступний матеріал
  18 людей загинули через авіакатастрофу в Непалі
  Теги:
  Loading...