5.ua

Французький президент знає, як переконати Путіна у необхідності виборів в Україні

  Ніщо не повинно стати перешкодою для проведення в Україні президентських виборів 25 травня. Про це заявив президент Франції Франсуа Олланд.  Про це 5 травня повідомили на сайті radiosvoboda.org


  Під час зустрічі у Парижі з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе французький президент попередив президента Росії Путіна, що єдиний можливий шлях для виходу з кризи – це діалог.

  "Президентські вибори 25 травня повинні відбутися, і ніщо не повинно їм перешкоджати. Вони мають відбутися на всій території України, що передбачає досягнення спільної думки про визнання результатів виборів", – сказав Олланд.

  "У нас є відносини з Росією, які можуть переконати російську владу, зокрема президента Путіна, що єдиним можливим шляхом є діалог і деескалація", – додав президент Франції.

  Зі свого боку, говорячи про вибори в Україні 25 травня, японський прем’єр висловив сподівання, що вони відбудуться мирно, успішно та з дотриманням усіх демократичних норм.

  Крім того, міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус заявив 5 травня, що Євросоюз вдасться до третього рівня санкцій у разі, якщо вибори президента в Україні будуть зірвані.

  "Залишається місце для дипломатії і санкцій, якщо не буде значного прогресу. Ми вже застосували два рівні санкцій, які діють. Якщо президентські вибори в Україні 25 травня, які є засобом для природного виходу з кризи, не відбудуться, у цьому випадку ми перейдемо до третього рівня санкцій", – сказав Фабіус в ефірі французького радіо.
  Попередній матеріал
  У "Яндекс-Україна" буде новий керівник через події в Одесі
  Наступний матеріал
  На Кримський півострів завезли українські атестати про освіту