Французька письменниця звинувачує екс-голову МВФ у сексуальних домаганнях

  Колишній глава МВФ Домінік Стросc-Кан - знову у центрі скандалу. Цього разу у сексуальних домаганнях його офіційно звинувачує французька письменниця - Трістан Банон. Тим часом новий чільник МВФ - Крістін Лагард - сьогодні офіційно стає до роботи.

  Новий директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду стає до виконання обов"язків. Сьогодні у Крістін Лагард - перший робочий день. На посаду її обрали минулого тижня - після місяця обговорень. Увесь цей час фондом керував заступник попереднього директора. Домінік Строс-Кан подав у відставку через звинувачення у нападі на покоївку готелю. Тепер проти нього позивається ще й французька письменниця Трістан Банон. Стверджує - 2003-го брала інтерв`ю у фінансиста, і він - намагався її зґвалтувати.

  Давід Куббі, адвокат французької письменниці Трістан Банон: "Я підтверджую, що отримав інструкції від моєї клієнтки пані Трістан Банон. Вони абсолютно чіткі: подати офіційний позов, у якому пані Банон - звинувачує Домініка Строс-Кана у спробі зґвалтування. Факти стосуються 2003 року. Під час інциденту звинувачуваний - виявив особливу жорстокість".

  Трістан Банон публічно заявила про те, що стала жертвою нападу - ще у травні, коли стало відомо про сексуальний скандал довколо глави МВФ. Офіційний же позов - подає тільки зараз. Адвокати Банон запевняють - ця справа жодним чином не пов"язана з нью-йоркським процесом. У відповідь Домінік Стросс-Кан - погрожує подати зустрічний позов і звинуватити Трістан Банон - у наклепі. Справа  ж про спробу зґвалтування нью-йоркської покоївки - може розвалитися. Адвокати Стросс-Кана - упіймали позивальницю на брехні під присягою. Вона обманювала і щодо свого минулого, і щодо обставин нападу.

  Мішель Траубман, біограф Домініка Стосс-Кана: "Його мають повністю виправдати. Тобто, зняти звинувачення за всіма пунктами. Усі повинні зрозуміти, що Строс-Кан - став жертвою наклепу, це була пастка".

  За даними соцопитувань, більшість французів вважають Домініка Строс-Кана невинним,але не вірять, що він зможе повернути собі чесне ім`я. Звинувачення не лише змусили його піти з МВФ, але й поставили під сумнів участь у президентських виборах наступного року.

  Бенуа Амон, речник Соціалістичної партії Франції: "Зараз Строс-Кану необхідний перепочинок. Ми готові вислухати його, коли він буде до цього готовий. Якщо Домінік Стросс-Кан захоче балотуватися на пост президента, йому не чинитимуть опору".  

  Прихильники Домініка Строс-Кана - вимагають з"ясувати обставини та причини звинувачень проти нього. Переконані - нью-йоркська справа повністю сфабрикована, а єдиним постраждалим є Домінік Строс-Кан.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  "Північному потоку” перекрили вихід до Європи
  Наступний матеріал
  У Туреччині загинули 2 військових під час нападів курдський бойовиків
  Теги: