Французька поліція спростувала інформацію про арешт "тулузького стрільця"

  "Тулузького стрільця" ще не затримали. Міністерство внутрішніх справ спростувало повідомлення телеканалу "BFM" про успішний арешт зловмисника.

  Під час спецоперації 24-річний француз алжирського походження Мохаммед Мера поранив двох правоохоронців. Він стверджує, що пов`язаний з Аль-Каїдою. За останніми даними даними, зловмисник у 2008-му році втік із в`язниці в афганському Кандагарі, куди потрапив за виготовлення вибухівки. На думку слідчих, Мера винен у загибелі сімох людей, у тому числі - у вбивствах трьох десантників. В усіх випадках він стріляв  із однієї зброї, а з місця злочину - тікав на скутері. Свій напад на школу зловмисник називає помстою за убитих палестинських дітей, а убивства солдатів - відповіддю на військові операції Франції за кордоном. Президент Франції закликав націю об`єднатися.

  Ніколя Саркозі, президент Франції: "Я скликав представників єврейської та мусульманської громад, щоби показати - тероризм не зможе зламати єдність нашої нації. Ми повинні триматися разом. Ми не можемо підкоритися дискримінації чи помсті. У цей сумний час Франція може бути сильною, якщо нація згуртована. Заради жертв, заради нашої країни".  

  Седрік Деляж, речник поліції Тулузи: "Операція розпочалася о третій ранку за участю спецпризначенців. Зараз тривають переговори. Потрібно затримати підозрюваного неушкодженим, ми не хочемо, щоби пролилася кров".

  Попередній матеріал
  Апеляційний суд Києва поновить слідство у справі Ігоря Індила
  Наступний матеріал
  У Франції ховають жертв "тулузького стрільця"
  Теги: