yandex.ru

Франція виступає за продовження режиму припинення вогню в Україні

  Франція підтримує будь-які ініціативи, спрямовані на досягнення тривалого припинення вогню в Україні. Про це заявив офіційний представник французького Міністерства закордонних справ, повідомляє "Інтерфакс-Україна".


  "Під час телефонної розмови, що відбулася напередодні з канцлером ФРН Ангелою Меркель, президентами Володимиром Путіним і Петром Порошенком, президент Франції наголосив на важливості досягнення конкретних зрушень із метою стабілізації ситуації в Україні, продовження режиму припинення вогню та реалізації мирного плану, представленого українською владою", - сказав він.

  За його словами, французький президент і канцлер Німеччини, зокрема, закликали президентів України та Росії працювати над запуском процесу перевірки під спостереженням ОБСЄ режиму припинення вогню, налагодженням ефективного контролю кордону, поверненням під контроль української влади трьох прикордонних КПП, захоплених сепаратистами, початком переговорів про втілення в життя мирного плану Порошенка і над продовженням процесу звільнення заручників.
  Попередній матеріал
  Послом США в Росії стане колишній голова дипмісії в Україні
  Наступний матеріал
  Терористи з групи "Бєса" намагались підірвати залізничну колію Київ-Харків
  Теги:
  Loading...