Франція та Велика Британія допоможуть сирійським біженцям

  Гуманітарної допомоги на майже 11 мільйонів доларів виділили Франція та Велика Британія сирійським біженцям. Про це повідомили міністри закордонних справ країн після засідання Ради безпеки Організації об`єднаних націй.
  Туреччина ж закликала створити "зони безпеки" для мирних мешканців на території самої Сирії. Але це потребуватиме військової інтервенції, а ООН схвалити такий крок поки що не готова. Проти цього активно виступають Росія та Китай, які мають право вето в Радбезі. За даними британського уряду, через збройний конфлікт між владою та опозицією свої домівки були змушені покинути півтора мільйона мирних мешканців. Негайної гуманітарної допомоги потребують два з половиною мільйони осіб.

  Вільям Хейг, міністр закордонних справ Великої Британії: "Ми розглядаємо кілька сценаріїв подальшого розвитку ситуації в Сирії. Конфлікт усередині країни посилюється з кожним тижнем. Але питання військового втручання й розміщення на сирійській території міжнародного контингенту поки що не стоїть на порядку денному".
  Попередній матеріал
  До 80-ти ліття Давида Черкаського відкрили виставку карикатур його мультгероїв
  Наступний матеріал
  Світовий банк: ціни на харчі сягнули історичного максимуму
  Теги: