Франція святкує День взяття Бастилії

  Національне свято - День взяття Бастилії - відзначають у Франції. У програмі - військовий парад на Єлисейських полях, концерт французької легенди поп-музики Джонні Холідея та грандіозний фейєрверк.

  За кілька годин до початку огляду військ техніка заполонила центр Парижа. Паради проходять у Франції не часто, тому військові радіють нагоді показати себе та подивитися на інших. Свято дещо затьмарили новини з предмість столиці. Там агресивно налаштована молодь палила авто - щоби нагадати владі про торішні заворушення. Тоді протестувальники знищили майже 300 автівок - на знак протесту проти методів поліції.

  Франсуа Війяумі, полковник: "Для нас - це перш за все можливість показати себе тим, кому, власне, і служимо - народу Франції. Ми надзвичайно пишаємося тим, що маємо можливість працювати на благо Батьківщини".

  Жерар Лемер, танкіст: "Ми звикли їздити на танку по дорогах. Різниця лише в тому, що раніше я керував бойовою машиною у Лівані. А тепер - на Єлисейських полях. Це наче перехід на наступний рівень".

  Попередній матеріал
  Європарламент сьогодні обирає свого президента
  Наступний матеріал
  Дефіцит бюджету США уперше перевищив трильйон доларів
  Теги:
  Loading...