Франція не братиме участі у збройному конфлікті в ЦАР

  Франція не братиме участі у збройному конфлікті в Центрально-африканській Республіці. Війська захищатимуть інтереси Франції, а не режиму. Про це заявив президент країни Франсуа Олланд.

  Сьогодні Франція доправила до столиці ЦАР Банґі власні війська - для захисту посольства. Напередодні розлючений натовп атакував посольство Франції. Люди вимагали, щоби французькі війська - захистили їх від повстанської армії. Бунтівники вже захопили 10 міст і наближаються до столиці. Вони закликали бійців урядових військ - здаватися та переходити на їхній бік. Повстанці прагнуть повалити президента ЦАР Франсуа Бозізе. Збройні конфлікти в країні не вщухають уже понад півстоліття, від отримання незалежності. Чинний президент - також прийшов до влади шляхом військового перевороту.

  Франсуа Олланд, президент Франції: "Учора я попросив, щоби посольство Франції, на яке скоїли напад, убезпечили. Тому туди вирушили французькі військові. Вони захищають наших громадян та дипломатів. Я прошу всіх французів, які перебувають на території Центрально-африканської Республіки, зв`язатися з посольством. Загалом, якщо ми перебуваємо в країні - то не для того, щоби захищати місцевий режим. Йдеться про захист наших громадян і наших інтересів. Ми не втручатимемося у внутрішню політику Центрально-африканської Республіки".

  Попередній матеріал
  Новий рік відсвяткували сьогодні у спеціалізованій школі-інтернат №15
  Наступний матеріал
  Старший син Януковича поки не збирається йти в президенти
  Теги:
  Loading...