Федеральні відомства США різко згортають діяльність

  Немає бюджету - немає роботи уряду. Федеральні відомства США різко згортають діяльність. Причина - суперечка між республіканцями та демократами з Конгресу щодо кошторису на наступний рік. До півночі першого жовтня - дійти компромісу законодавцям не вдалося.

   

  Республіканська більшість у Палаті Представників наполягає, щоби  реформу охорони здоров’я, ініційовану Обамою - відклали на рік. Сенат, де більшість мають союзники президента - демократи - з відповідним проектом бюджету не згодні. Останній термін для досягнення компромісу сплив кілька годин тому. Тож органи федерального уряду почали поетапно згортати діяльність. Допоки бюджет не ухвалять, близько мільйона держслужбовців перебуватимуть у неоплачуваних відпустках. А чимало державних послуг - тимчасово не надаватимуться. Йдеться, зокрема, про видачу паспортів та віз. ЗМІ зазначають: подібних криз у США не було вже 17 років.

  Стенлі Говер, депутат від штату Меріленд: «Ми вкрай невдоволені тим, що сталося. Згортання роботи федеральних відомств США зашкодить економіці і національній безпеці нашої держави, підірве дух не лише держслужбовців, а й усіх американців. Громадяни нашої країни прагнуть мати успішну, ефективну владу, а не потерпати від кризової ситуації».

  Попередній матеріал
  Уряд обіцяє до 5 жовтня включити опалення [відео]
  Наступний матеріал
  Мельбурн оговтується від сильного шторму
  Теги:
  Loading...