Фото ipress.ua

Ештон: дипломати ЄС рішуче відреагують на події в Україні

  Міністри закордонних справ ЄС, які зібралися сьогодні на засідання у Брюсселі, налаштовані рішуче відреагувати на події в Україні, і вони це зроблять.

  Про це перед початком засідання заявила верховний представник Євросоюзу із закордонної і безпекової політики Катрін Ештон, передає "Радіо Свобода".

  Ештон заявила, щшо ЄС рішуче вимагатиме безперешкодного доступу спеціалістам до місця, де сталася катастрофа із малайзійським літаком, який був збитий на Донбасі.

  "Ми закликаємо Росію виконувати свою частину роботи, щоб вона забезпечила реальну допомогу сепаратистів міжнародним посередникам і тим, хто намагається проводити розслідування", – зауважила вона.

  Ештон додала, що міністри ЄС, європейська дипломатична служба разом із постійними представниками держав-членів при євроустановах сьогодні розглянуть законодавчу базу для можливого розширення санкцій щодо Росії.

  Голова дипломатичного відомства ЄС також висловила переконання, що на сьогоднішніх консультаціях у Брюсселі буде розроблена низка можливостей для наближення розв’язання проблем, пов’язаних із конфліктом на Сході України.

  Попередній матеріал
  Україна вітає схвалення РБ ООН резолюції щодо міжнародного розслідування катастрофи Boeing
  Наступний матеріал
  Обстановка на Донбасі має тенденції до загострення - прес-центр АТО
  Теги:
  Loading...