5.ua

ЄС чекає від Москви деескалації української кризи - Ештон

  Ознак справжньої деескалації української кризи  чекає від Москви Європа. Про це заявила голова європейської дипломатії Кетрін Ештон перед початком зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС, яка розпочинається у Брюсселі.


  Політик зазначила: реальними сигналами, що свідчили б про прагнення Росії деескалювати українське протистояння Європа вважатиме, зокрема, відведення російських військ від українських кордонів і підтримку Москвою президентських виборів 25 травня.

  “Ми дуже раді, що до нинішнього обговорення долучиться президент ОБСЄ. Він розповість про дані, які організація зібрала під час відвідин України. Звісно, наша мета - виробити спільну програму дій, яка б допомогла провести 25 травня в Україні прозорі і демократичні вибори. Обговоримо і ті події, які відбулися і Україні протягом уікенду, зокрема - незаконні референдуми. Але насамперед на зустрічі йтиметься про деескалацію ситуації і відновлення миру”, зазначила Ештон.

  Між тим сепаратистські референдуми, що відбулися на сході України - Євросоюз, за словами Ештон, не визнає. Натомість  висловлює підтримку легітимній владі у Києві. На ознаку цього сьогодні до української столиці прилетить голова Європейської Ради Герман Ван Ромпей.
  Попередній матеріал
  У Криму поступово зникає можливість мобільного зв'язку
  Наступний матеріал
  Невідомі захопили нафтобазу в Луганській області – МВС
  Теги:
  Loading...