Елементи ПРО у Польщі не скеровані на Росію,- МЗС Польщі

  Американські системи ПРО у Польщі спрямовані лише на одну ціль - воєнні об`єкти Росії. Так вважає глава російського МЗС Сергій Лавров. Він відвідав Варшаву з офіційним візитом.
  З боку самої Польщі пан Лавров загрози не бачить, але наголошує, - згода на розташування систем протиракетної оборони США була помилкою польської влади. А Вашингтон мав би узгодити такий важливий крок з Москвою. 

  США розмістять на польських теренах 10 ракет-перехоплювачів. У Чехії ж встановлять радар. У разі найменшої загрози, Кремль пообіцяв реагувати на дії американської сторони не лише дипломатичними, але й воєнними методами.

  Сергей Лавров, міністр закордонних справ Росії: "Мы не видим угроз для Российской Федерации, исходящих от Польши. Но мы не можем игнорировать тот факт, что вблизи наших границ появляется неотъемлемый компонент стратегических систем Соединенных Штатов Америки".

  Радослав Сікорський, міністр закордонних справ Польщі: "Поділюся з вами тим, що чув від обох кандидатів на пост президента США. Я був на одному з військових брифінгів із сенатором Маккейном. Йому пояснювали мету розташування систем ПРО у Європі, і про Росію там жодним чином не йшлося. А сенатор Обама у розмові зі мною запевнив - наші угоди щодо ПРО не вступлять у дію, доки він сам не переконається, що система не скерована на Росію. Отже, ми сподіваємось, що невдовзі страхи російської сторони щодо нашого рішення минуть".
  Попередній матеріал
  Паралімпіада: в України ще два срібла та бронза
  Наступний матеріал
  Пожежу в тунелі під Ла-Маншем локалізували
  Теги:
  Loading...