Екстремальний протест у Колумбії

  Екстремальний протест у Колумбії. Близько двадцяти мешканців міста Агуа-чіка - закопалися у землю на подвір`ї приватного будинку. Так люди виступають проти виселення.

  За рішенням місцевої влади, свої домівки мусять полишити близько трьох сотень родин. На місці їхніх помешкань планують звести новий мікрорайон. Мешканці містечка полишати рідні обійстя відмовилися. Якщо влада не перегляне свої плани погрожують залучити до підземного протесту ще кілька десятків активістів. Адміністрація міста вислала на місце події рятувальників та медиків. Втім, від планів виселення не відмовилася.

  Паола Кастільо, протестувальниця: "Ми хочемо, щоби влада розв`язала нашу проблему якнайшвидше. Принаймні, нехай нам скажуть правду куди нас виселяють і коли ми зможемо отримати нове житло. Єдине, чого ми хочемо це нормальних умов для життя".

  Генрі Монтес, командир рятувальників: "Ситуація може вийти з-під контролю будь-якої миті. Активістів тут чимало, і вони відмовляються припиняти протест попри усі можливі наслідки. Гадаю, нам знадобиться більше медиків на місці події".

  Попередній матеріал
  Пшонка: суд у справі Оксани Макар має бути відкритим
  Наступний матеріал
  Передвиборчу масову демонстрацію у грецькій столиці провели націоналісти
  Теги: