Експерти назвали причини катастрофи російського авіалайнера "Суперджет-100" в Індонезії

  Людський фактор став причиною катастрофи російського авіалайнера "Суперджет-100", що сталася у травні в Індонезії. Про це йдеться у звіті індонезійських експертів.

  Голова Національної комісії з безпеки транспорту Татанг Курніаді зазначив - екіпаж літака не відреагував на сигнали автоматичної системи попередження про небезпеку. Тому лайнер й зіткнувся зі схилом гори під час демонстраційного польоту. Жертвами авіакатастрофи стали 45 людей, серед них 8 - громадян Росії. Сам літак, згідно з висновками експертів, був технічно справним і заправленим високоякісним пальним. Жодних збоїв у роботі агрегатів лайнера не виявили.

  Татанг Курніаді, голова національної комісії з безпеки транспорту: "До трагедії призвели багато взаємопов`язаних факторів. Але головним з них є неправильна оцінка екіпажем місцевості, де здійснювався політ. Пілоти також не змогли вжити адекватних дій після неодноразових попереджень від автоматичної системи літака. В кабіні ми зафіксували й розмову, що не стосувалася процесу польоту. Вона могла відвернути увагу членів екіпажу".

  Попередній матеріал
  Тисячі студентів влаштували протести в Угорщині
  Наступний матеріал
  Завтра у Південній Кореї - вибори президента
  Теги:
  Loading...