Екс-прем'єра Казахстану Серіка Ахметова взято під домашній арешт

  Колишньому прем'єр-міністру Казахстану Серіку Ахметову висунуто звинувачення в корупції та він поміщений під домашній арешт.

  Про це 19 листопада повідомили у казахському Агентстві у справах держслужби та протидії корупції.

  "У рамках розслідуваних справ також пред'явлено звинувачення Ахметову Серіку Нигметовічу, 1958 року народження, і відносно нього судом району Казибек бі Караганди санкціоновано запобіжний захід - домашній арешт", - наголошується в повідомленні антикорупційного відомства.

  Як йдеться у  повідомленні, звинувачення Ахметову пред'явлені в рамках розслідування низки тяжких корупційних кримінальних справ стосовно колишніх керівників Карагандинської області та Караганди, нацкомпанії "Соціально-підприємницька корпорація" Сари-Арка ", ВЕЗ індустріального парку" Металургія-Металлобработка ", компанії" Казагрофінанс ".

  Довідково. Серік Ахметов займав пост прем'єра Казахстану до квітня цього року. У квітні він подав у відставку. Відповідно до законодавства свої пости покинули всі інші члени кабміну. У новому уряді Ахметов зайняв посаду міністра оборони. Однак у жовтні на цій посаді його змінив Імангалі Тасмагамбетов, який раніше обіймав посаду мера (акима) казахської столиці Астани. ЗМІ повідомляли, що Ахметов подав у відставку, але офіційно про причини кадрових змін не оголошувалося.

  Попередній матеріал
  Російські війська обстріляли з "Градів" селище на Луганщині - є жертви серед цивільних
  Наступний матеріал
  В уряді США чекають падіння цін на нафту до $50 за барель