Екс-прем‘єра Грузії засудили на три роки

  У понеділок міський суд Тбілісі засудив колишнього прем‘єр-міністра Грузії, екс-главу МВС Вано Мерабішвілі до трьох років ув‘язнення у справі про вбивство Сандро Гіргвліані.


  У даній справі Мерабішвілі звинувачений у перевищенні службових повноважень і приховуванні даних слідства, передає "Интерфакс".

  Раніше Тбіліський міський суд засудив колишнього прем'єр-міністра Грузії до 4,5 років позбавлення волі за звинуваченням у перевищенні службових повноважень у зв'язку з розгоном акції опозиції 26 травня 2011.

  Співробітник одного із грузинських банків Сандро Гіргвліані був убитий у січні 2006 року. Після сварки у барі з кількома високо посадовцями його затримали та вивезли у невідомому напрямку співробітники МВС у штатському. Згодом тіло Гіргвліані з ознаками насильницької смерті було виявлено в передмісті Тбілісі.

  Екс-прем'єр Мерабішвілі категорично заперечує свою провину у справі Гиргвліані. Він заявив на суді, що нинішні грузинські власті продовжують його політичне переслідування.

  Як повідомлялося, вранці поліція затримала сімох учасників мітингу на підтримку Мерабішвілі біля будинку прем‘єра Грузії Іраклія Гарібашвілі.
  Попередній матеріал
  "Міністр культури ЛНР" вимагає розстрілу відьом
  Наступний матеріал
  Російські безпілотники продовжують розвідку українських позицій