Екс-прем`єр-міністр Румунії здійснив спробу самогубства

  Покінчити життя самогубством спробував колишній прем`єр-міністр Румунії, якого засудили до двох років тюрми за корупцію. Адріан Настасє вистрілив собі в шию, коли до його будинку прибули конвоїри.

  За словами лікарів, стан постраждалого стабільний і вони контролюють його основні показники. Настасє очолював румунський уряд з 2000 до 2004 року. Вісім років тому він програв президентські вибору Траяну Басеску. Саме за незаконний збір майже двох мільйонів євро на ту кампанію й отримав Адріан Настасє свій термін ув`язнення. Адвокати екс-глави уряду неодноразово заявляли про політичну складову справи та заявили, що подаватимуть позов до Європейського суду з прав людини. Він може стати першим представником вищого румунського керівництва, який опиниться за гратами з 1989-го року.

  Віктор Понта, прем`єр-міністр Румунії: "Я приїхав сюди, щоби особисто перевірити стан постраждалого. Не можу коментувати рішення суду, але, коли почув цю новину - так само й не зміг залишатися вдома. Регулярно контролюватиму перебіг лікування Адріана Настасє".

  Попередній матеріал
  3-денний страйк далекобійників паралізував Аргентину
  Наступний матеріал
  Суркіс: ФФУ не подаватиме апеляції на незарахований гол англійцям
  Теги: