Екс-голову МВФ звинуватили у сутенерстві

  У сутенерстві звинуватили колишнього голову Міжнародного валютного фонду, Домініка Стросс-Кана. Французькі правоохоронці стверджують, що він постачав повій до готелів Лілля, Парижа та Вашингтона.
  Підозрюваний визнав, що відвідував вечірки, на яких були присутні жінки легкої поведінки, але заперечив участь в їхній організації. Також Стросс-Кан стверджує - на той момент не знав, що жінки, з якими знайомився, були професійними повіями. За цією справою колишнього главу МВФ уже допитали в магістратському суді Лілля. Після процедури його звільнили під заставу в 100 тисяч євро. Якщо провину Стросс-Кана в сутенерстві доведуть - йому загрожує 20 років тюрми. Минулого року колишнього главу МВФ заарештували в Нью-Йорку за підозрою у згвалтуванні покоївки одного з готелів. Але за кілька місяців прокуратура закрила справу, оскільки покази заявниці не підтвердилися.

  Річард Малка, адвокат Стросс-Кана: "Домінік Стросс-Кан рішуче заперечує участь у будь-якому кримінальному злочині. В його діях немає ознак порушення чинних законів, і ми будемо доводити це в рамках відкритого розслідування".
  Попередній матеріал
  У Німеччині страйкують працівники низки аеропортів
  Наступний матеріал
  Мадонна поспілкувалась з фанатами у соцмережі
  Теги: