Фото expres.ua

Економічне зростання в Росії практично зупинилося - S&P

  Служба кредитних рейтингів Standard & Poor's очікує, що вплив взаємних санкцій Заходу та Росії на тлі зростаючої невизначеності щодо ведення бізнесу матиме негативний вплив на економіку РФ до кінця року.


  Про це йдеться в аналітичній статті S&P "Ризик тривалої стагнації в Росії зростає", пише УНІАН.

  "У 1-му півріччі 2014 року економічне зростання в Росії практично зупинилося, і Служба кредитних рейтингів Standard & Poor's чекає, що вплив взаємних санкцій Заходу і Росії на тлі зростаючої невизначеності щодо ведення бізнесу матиме негативний вплив до кінця року", - сказано в матеріалі.

  За оцінками агентства, міжнародні санкції та санкції у відповідь з боку Росії мають негативний вплив на економіку РФ у результаті обмежень доступу до фінансових ринків і збільшення вартості фінансування для російських позичальників, а також невизначеності умов ведення бізнесу, які негативно позначаються на інвестиціях.

  Серед основних негативних чинників для економіки РФ відзначають різке скорочення пропозиції продуктів харчування, обумовлене введеною Росією забороною на імпорт сільськогосподарської продукції, та знецінення рубля, яке призвело до зростання інфляції та зниження купівельної спроможності населення.

  "Ми чекаємо, що ці чинники матимуть додатковий негативний вплив на прогноз розвитку російської економіки, темпи зростання якої сповільнилися ще до початку кризи. Ми не прогнозуємо більш значного впливу санкцій на російську економіку найближчим часом, але вважаємо, що в середньостроковій перспективі наслідки кризи будуть істотними", - заявляють у S&P.

  За оцінками агентства, в 1-му півріччі 2014 року зростання ВВП РФ практично зупинилося, і середньорічні темпи зростання становитимуть близько 0,3% за підсумками 2014 і 1,1% у 2015 році.
  Попередній матеріал
  До Харкова прибув підрозділ захисників донецького аеропорту
  Наступний матеріал
  Іспанська медсестра, що заразилася Еболою, дізналася про свою хворобу через ЗМІ
  Теги:
  Loading...