Twitter / Armenian Genocide

Джордж Клуні вшанував пам'ять жертв геноциду вірмен

Голлівудський актор Джордж Клуні очолив у Єревані багатотисячну ходу до меморіалу "Цицернакаберд" у день вшанування жертв масової різанини вірмен

Відомий голлівудський актор і правозахисник Джордж Клуні очолив у Єревані сьогодні, 24 квітня, багатотисячну ходу до меморіалу "Цицернакаберд" у день вшанування жертв масової різанини вірмен в Османській імперії. Про це повідомляє "Радіо "Свобода".

Клуні, який є прихильником міжнародного визнання різанини геноцидом, поклав квіти до вічного вогню разом із президентом Вірменії Сержем Саргсяном.

Twitter / Armenian Genocide

Вірмени стверджують, що майже 1,5 млн людей були вбиті в Османській імперії під час насильства, яке спалахнуло у 1915 році. Багато країн підтримують Вірменію у питанні визнання тієї різанини геноцидом.

Туреччина, яка є наступницею Османської імперії, відкидає звинувачення в геноциді. Анкара стверджує, що від 300 до 500 тис. вірмен і таке ж число турків загинули в громадянській війні, коли вірмени повстали проти османських правителів і підтримали вторгнення російських військ.

Попередній матеріал
Подробиці загибелі київського політолога – поліція підозрює умисне вбивство
Наступний матеріал
Міністр оборони Степан Полторак: Хто буде командувати українським флотом
Loading...

У Єревані вшанували пам’ять жертв геноциду вірмен

Вірмени Туреччини також вшанували пам’ять жертв геноциду

Експерт пояснив, чому Україна досі не визнала геноциду вірмен

Туреччина намагається інформаційно "перебити" відзначення річниці геноциду вірмен в Єревані – експерт

У Києві вшановують соті роковини геноциду вірмен

5 канал - трансляція наживо