Джордж Буш відвідав Афганістан

  Джордж Буш відвідав Афганістан. Це лише лише другий, та, вочевидь, останній візит Буша-молодшого що цієї країни у ранзі президента США.
  План відвідати Кабул тримали у таємниці до останнього - з міркувань безпеки. Голову Білого Дому зустрів Президент Афганістану Хамід Карзай. На спільній прес-конференції він заявив, що не проти того, щоб війська США і далі перебували у країні.

  Нагадаємо, наступний президент США, Барак Обама, неодноразово виступав за збільшення американського військового контингенту у Афганістані. Джордж Буш викорстав можливість нагадати присутнім про те, як змінилося життя кркаїни з приходом американський військ.

  Джордж Буш, президент США: "Режим Талібану довів народ Афганістану до жалюгідного стану. Але вони не керують країною зараз. Я приїхав сюди і побачив прогрес. Ви спитаєте - чи багато ще роботи попереду? Так, звичайно. Я ніколи не казав, що Талібан переможено, я лише сказав, що їх усунули від влади. І я також сказав, що дівчата повертаються до школи. А хлопці запускають повітряних зміїв. І шпиталі відкриваються. І кількість студентів у ВИШах зростає. І власне кількість шкіл у країні також зростає".
  Попередній матеріал
  Ціна на нафту зросла до $47,64 за барель
  Наступний матеріал
  Чорногорія подала офіційну заявку на вступ до ЄС
  Теги:
  Loading...