Дизайнера Джона Гальяно звинуватили у антисемітських висловлюваннях

  Модельєра Джона Гальяно тимчасово усунули з посади арт-директора будинку моди Діор. Дизайнеру закидають антисемітські висловлювання.
  Позов проти кутюр`є подала подружня пара. Напередодні у поліцейському відділку відбулася очна ставка, після якої Гальяно відмовився коментувати ситуацію. Інцидент стався наприкінці тижня в одній з кав`ярень Парижа. Всесвітньовідомий дизайнер нібито образив людей за сусіднім столиком. Відвідувачі зафіксували сварку на камери мобільних телефонів, і тепер ці кадри чи не головний доказ у справі. На противагу виступає охорона закладу, яка свідчить, що образи мали місце, але були взаємними і зовсім не антисемітськими. Тим часом, адвокати Гальяно вже подали зустрічний позов щодо наклепу.

  Маріон Балі, свідок: "Ми чули, як Гальяно сказав жінці: "Ви насправді огидні", і ображав її різними словами. Чоловік, який був із нею, розлютився і почав погрожувати Гальяно. Він дивився на нього сердито, підняв стільця і збирався кинути його у дизайнера".

  Стефан Зербіб, адвокат Джона Гальяно: "Так, неприємна розмова між Гальяно та однією парою насправді мала місце. Були образливі фрази, але в жодному разі вони не мали антисемітського забарвлення. Потім втрутилася охорона і поліція".

  Попередній матеріал
  В НТКУ назвали дату переголосування за учасницю Євробачення від України
  Наступний матеріал
  Єменська опозиція відновила масові акції протесту
  Теги: