5.ua

Директор ЦРУ: Росія безумовно може вторгнутися на Східну Україну

  Глава ЦРУ Джон Бреннан заявив, що Росія "безумовно" має потенціал для вторгнення на Схід України і єдиною людиною, яка знає чи відбудеться це вторгнення, є Володимир Путін.

  Як повідомляє The Washington Times, таку заяву Бреннан зробив в Раді з міжнародних відносин у Вашингтоні. Директор ЦРУ заперечив висловлювання американських конгресменів, які звинуватили розвідувальне управління в тому, що воно не змогло передбачити російське вторгнення до Криму.

  "Я знаю, що багато із вас хотіли б, щоб ЦРУ передбачало майбутнє, наприклад чи приєднається Крим до Росії і чи перейдуть російські війська на Схід України", - сказав Бреннан, відмітивши, що всі події, які зараз відбувають світі, у томі числі й в Україні, залежать від багатьох змінних факторів, а також змін, які можуть відбутися внаслідок рішень світових лідерів.

  Глава розвідуправління впевнений, що у Росії однозначно є потенціал для вторгнення і на Схід України, однак "зараз президент Путін та інші намагаються визначити, що їм потрібно зробити, на їх думку, і що вони готові зробити в умовах міжнародного засудження кроків Росії".

  Фото: Дмитро Власов/ Facebook

  Попередній матеріал
  СБУ затримала російських розвідників на Херсонщині
  Наступний матеріал
  Міноборони перевіряє боєготовність миколаївських зенітників
  Теги:
  Loading...