5.ua

Дипломати Росії і США ще раз обговорять сирійське питання

  Сергій Лавров має прилетіти з Казахстану, який дипломат відвідував уранці. У Швейцарії Лавров та Керрі обговорять підготовку до проведення мирної конференції «Женева-2». Російський міністр також не виключив можливості зустрічі зі спеціальним посланцем ООН та Ліги арабських держав, Лахдаром Брахімі.

  Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії: «Мы договорились прежде всего обсуждать в  Женеве ту инициативу, которая собрала широкую поддержку во всем мире, о необходимости договориться о постановке под международный контроль сирийских арсеналов химического оружия – при понимании, что это позволит отказаться от применения вооруженной силы против Сирийской арабской республики». 

  Напередодні у Нью-Йорку відбулося засідання Радбезу ООН щодо Сирії. США, Британія та Франція наполягають на ухваленні резолюції, яка б зобов’язувала Дамаск якнайшвидше виконати всі умови ООН. Інакше сирійському режиму загрожуватимуть суворі санкції. Росія та Китай – проти такого плану і виступають за документ без жодних зобов’язань.

  Попередній матеріал
  Російський опозиціонер Навальний вимагає зупинити інавгурацію Собяніна
  Наступний матеріал
  У Північній Кореї запустили ядерний реактор