avia.pro

До окупованого Криму та кордонів РФ вилетіли два літаки-розвідники США – ЗМІ

  Один із літаків направляється через повітряний простір Болгарії у бік анексованого Криму

  Сьогодні, 9 січня, два американські військові літаки вилетіли з авіабаз у Західній Європі для проведення розвідки біля російських кордонів у Баренцевому морі та біля окупованого Криму. Про це свідчать дані західних сайтів, які відстежують пересування військової авіації.

  "Стратегічний розвідувальний літак ВПС США RC-135W з бортовим номером 62-4138 і позивним SNOWY20, що піднявся з авіабази Мілденхолл у Великій Британії, наразі летить уздовж Норвегії в напрямку Мурманської області. Його супроводжує американський літак-заправник KC-135T", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, другий – патрульний літак ВМС США P-8A Poseidon з бортовим номером 168858, що вилетів з авіабази Сігонелла на Сицилії, направляється через повітряний простір Болгарії у бік анексованого Криму.

  Як повідомляється, з боку Балтійського моря до Калінінградської області підлетів шведський літак-розвідник Gulfstream 4 з бортовим номером 102003 і позивним SVF623. Він здійснює прольоти по витягнутому еліпсу вздовж усього її узбережжя.

  Нагадаємо, 29 грудня 2016 року Кабінет міністрів України ухвалив постанову про внесення змін до переліку покладених на Збройні сили завдань щодо забезпечення недоторканності повітряного простору України.

  Попередній матеріал
  Білорусь запроваджує п'ятиденний безвіз для громадян 80 країн
  Наступний матеріал
  Контрольовані Кремлем бойовики постійно підтримують градус напруги на фронті – армійці

  Російська пошукова група підняла з дна Чорного моря другий "чорний ящик" літака Ту-154

  Колумбійське слідство назвало причину катастрофи літака з футболістами: не вистачило пального

  На дні Чорного моря виявили уламки російського літака Ту-154

  Визначено траєкторію польоту російського військового літака Ту-154, який розбився біля Сочі