ДТП у Німеччині: проти жительки Берліна порушено справу

  Справу за статтею "ненавмисне вбивство" порушили проти мешканки Берліна, що напередодні врізалася в туристичний автобус із Польщі. Загинули 13-ро його пасажирів, три десятки людей зазнали поранень. Серед травмованих - імовірна винуватиця ДТП та її пасажир. Слідство у справі ведуть спільно німецька та польска прокуратури.

  Про імовірну винуватицю аварії відомо небагато - мешканка Берліна,  37 років. У неділю вранці - за кермом червоного мерседеса - їхала автобаном А10, разом із двома пасажирами. Із невідомої причини втратила контроль над авто і - врізалася у туристичний автобус. Півсотні поляків саме поверталися з відпочинку в Іспанії. Вцілілі туристи так описують зіткнення:

  Єва Крамек, потерпіла: "Наш автобус їхав автобаном, а потім збоку - точно не знаю звідки - чи то з заправки, чи то з бічної дороги - з"явилася червона машина. І налетіла на нас. Водій, здається, спробував ухилитися. Ми саме проїжджали під мостом. І він врізався в опору".

  Пані Єва - одна з 20-ти пасажирів автобуса, що відбулися легкими пораненнями. Ще стільки ж людей - разом із водійкою мерседеса і її пасажиром - у тяжкому стані. Померли - 13-ро поляків. Але хто саме - невідомо. Упізнали лише 6 тіл.

  Йенс Кітчке, речник поліції: "Ця ДТП - одна з найсерйозніших, що будь-коли траплялися у нашій країні. багато загиблих і поранених, ми ще навіть не впізнали усіх жертв. Посвідчення особи було лише в одного загиблого. Решту ми мусимо звіряти зі списком пасажирів".

  У списку - двоє водіїв та 47 пасажирів - усі з польського міста Злоценець, працювали разом і були давно знайомі.  

  Лешек Дуда, колега потерпілих: "Ми всі працювали разом упродовж багатьох років, добри знали одне одного. Тож для нас це - велика біда. До того ж досі незрозуміло, кого саме ми втратили".

  Ідентифікувати загиблих допоможе аналіз ДНК. Для цього німецьким слідчим знадобляться 36 годин і - допомога родичів потерпілих. Більше сотні з них - уже приїхали до Німеччини. Спілкуються зі слідчими та підтримують поранених.

  Попередній матеріал
  В Італії загинуло двоє німецьких туристів
  Наступний матеріал
  Президент Косова йде у відставку
  Теги: