Дружина екс-голови Центробанку Швейцарії: Чоловік мав би заборонити мені це зробити

  Помилкою - назвала операцію з купівлі валюти дружина Філіппа Хільдебрандта. У понеділок він пішов у відставку з посади голови швейцарського Центробанку через фінансовий скандал навколо його родини.
  Каш`я Хільдебранд каже, що ідея продати сімейне шале та купити на частину прибутку велику суму валюти - належала їй. Однак, вона не вбачає в своїх діях нічого протизаконного. Жінка банкіра також вибачилася перед швейцарцями та чоловіком. Про це вона сказала у Сінгапурі на мистецькій виставці. Каш`ю Хільдебранд закидали використання конфіденційної інформації задля отримання прибутку на біржі. Філіпп Хільдебранд заперечував незаконність дій дружини. Він очолював швейцарський Центробанк упродовж двох років. За умовами робочого контракту, екс-банкір отримає платню за цей рік у повному обсязі.

  Каш`я Хільдебранлд, дружина екс-голови Центробанку Швейцарії: "Це було неправильно. Чоловік мав би заборонити мені це зробити. Якби я знала, який скандал розгориться! Я вибачаюся перед швейцарським народом, політиками та найголовніше - перед моїм чоловіком".
  Попередній матеріал
  Кульбіда: Справжня зима все таки прийде
  Наступний матеріал
  До незвичайних перегонів готуються у Чилі
  Теги: