yle.fi

Мей порадила Трампу "співпрацювати з Путіним" за прикладом Рейгана

  Зокрема, Мей заявила, що з Росією потрібно взаємодіяти з позицій сили

  Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей порадила Трампу "співпрацювати з Путіним", при цьому остерігаючись його. Про це повідомляє видання The Independent.

  "Коли мова йде про Росію, часто має сенс звернутися до прикладу президента Рейгана, який в ході переговорів зі своїм колегою Михайлом Горбачовим дотримувався принципу з приказки "довіряй, але перевіряй"... З президентом Путіним, моя порада, треба співпрацювати, але остерігатися", – заявила Мей під час свого візиту до США у Філадельфії.

  Зазначимо, що раніше у Кремлі міністра закордонних справ Великої Британії Бориса Джонсона звинуватили у прагненні почати нову холодну війну між Москвою і Вашингтоном.

  На це Мей відповіла, що "немає невідворотного конфлікту між Росією і Заходом. І немає неминучого відкату (повернення) до часів холодної війни. Однак, ми повинні взаємодіяти з Росією з позиції сили".

  "Часи, коли Британія та Америка втручалися в суверенні країни у спробі переробити світ за своєю подобою, минули. Але ми не можемо дозволити собі стояти осторонь, коли загроза реальна, коли в наших інтересах втрутитися. Ми повинні бути сильними, розумними і тверезими. І ми повинні демонструвати рішучість стояти на захисті наших інтересів", – підкреслила Мей.

  Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр заявив, що обрання Трампа поклало край старому світопорядку.

  Попередній матеріал
  В Ізраїлі автобус з пасажирами зірвався з обриву та впав у 70-метрову прірву
  Наступний матеріал
  Дивіться на 5.ua: брифінг міністра ЖКГ та презентацію книги "Добробати. Історія подвигу батальйонів"
  Loading...

  "Чистки у США": Адміністрація Трампа звільнила низку високопоставлених керівників Держдепу

  Новий голова ЦРУ: Сенат США підтримав кандидата від Трампа

  Трамп ініціював вихід США із Транстихоокеанського партнерства