Допит генерала Младича призупинили через погане самопочуття

  Допит сербського генерала Ратко Младича - призупинили через погане самопочуття. Про це повідомив його адвокат. Він додав, що Младичу потрібен постійний медичний догляд і його не можна перевозити на великі відстані.

  Водночас, представники прокуратури кажуть: стан здоров`я затриманого - дозволяє його допитувати. Тому слідчі дії - поновляться найближчим часом. Нагадаємо, Ратко Младича - арештували напередодні. Він переховувався під чужим іменем у селищі у Сербії. Його звинувачують у військових злочинах під час війни у Бонії та Герцеговині - у дев`яностих роках минулого століття. Зокрема - у геноциді близько 8 тисяч боснійських мусульман у місті Сребрениця. Його судитиме - Гаазький трибунал. Процес екстрадиції - триватиме щонайменше тиждень. Генералу загрожує довічне ув`язнення.

  Милош Салич, адвокат Младича: "Слідчі намагалися допитати Ратко Младича, але безуспішно. Стан його здоров`я - викликає серйозне занепокоєння. Він не зміг відповідати на питання, тож допит призупинили. Його мають оглянути лікарі".

  Бруно Векарич, представник прокуратури: "Зараз Ратко Младич - під медичним наглядом. Ми гарантуємо йому дотримання усіх його законних прав. Він хоче побачитися зі своєю родиною. Допит відновиться - найближчим часом".

  Попередній матеріал
  Вибух у канадській школі - є загиблі
  Наступний матеріал
  Астронавти шатла "Індевор" вийшли у відкритий космос [відео]
  Теги:
  Loading...