Фото Magnus Manske

Доповідь про катастрофу малазійського "​​Боїнга" оприлюднять на початку вересня

  Перші підсумки розслідування катастрофи малайзійського Boeing 777, який був збитий на Донбасі, будуть оприлюднені у перший тиждень вересня.


  Про це у четвер пише газета "Коммерсантъ" з почиланням на представника Нідерландського ради з безпеки (НСБ) Віма ван дер Вегена.

  За словами співрозмовника газети, в документі буде відображена інформація з різних джерел - таких як бортові самописці, диспетчерська служба, радіолокаційні станції, супутникові знімки і укладення міжнародних фахівців, які побували на місці катастрофи.

  За стандартами ICAO попередній звіт повинен бути опублікований протягом місяця після катастрофи, однак цього разу було зроблено виняток через те, що міжнародні експерти були сильно обмежені в доступі до місця трагедії, підкреслює "Ъ".

  Після публікації попереднього звіту НСБ займеться складанням підсумкової доповіді щодо катастрофи літака. На це, за словами ван дер Вегена, може піти кілька місяців.

  17 липня поблизу села Грабове на Донеччині був збитий пасажирський лайнер компанії Malaysian Airlines, на борту якого знаходилося 298 людей. Всі вони загинули.
  Попередній матеріал
  Російський "Аерофлот" за рік втратить 20 млн дол. через обліт України
  Наступний матеріал
  До Південної Кореї прибув Папа римський
  Loading...