5.ua

Допомога НАТО вже прибула до українського кордону

  Частина допомоги, яку Україні виділили країни-члени НАТО вже перебуває на українському кордоні.
  Про це 19 травня заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій у брюссельській штаб-квартирі НАТО.
   "Шоломи, бронежилети, прилади нічного бачення, матеріали для надання медичної допомоги та інше обладнання не летальної дії від країн НАТО частково вже перебуває на українському кордоні й отримання його українською армією – це питання буквально кількох днів", – говорить Парубій.  
   
  Методи, які наразі застосовує Росія проти України потребують реформування оборонного сектору, наголошує секретар РНБО.
   
  "Ті новітні методи війни, які проти нас веде Росія, – так званої «гібридної війни», коли крім армії використовуються диверсійні групи, криміналітет, ведеться інформаційна війна, потребують переформатування і реформи нашого оборонного сектору", – заявляє Парубій, додаючи, що саме ця тема і зайняла найбільше часу переговорів.       
   
  Керівник РНБО каже, що партнери по НАТО спільно усвідомлюють те, що, "якщо не зупинити Путіна тут, в Україні, то невідомо, де його танки опиняться завтра".
   
  Андрій Парубій підтверджує, що війська Росії не відведені від українського кордону, та зауважує: "вочевидь, російська армія така недисциплінована, бо Путін вже втретє наказує їм відійти, а вони ніяк не відходять".
   
  "Насправді, це подвійна гра і спосіб відтягнути час та ввести в оману світове співтовариство", – додає він.
   
  Як відомо, сьогодні у Брюсселі відбулося засідання спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи у якому взяла участь делегація на чолі з секретарем РНБО України Андрієм Парубієм.
  Попередній матеріал
  ГПУ відкрила кримінальне провадження проти керманичів "Луганської народної республіки"
  Наступний матеріал
  У Криму "самооборона" затримала та обшукала російського журналіста