Доля заручників, на захопленому сомалійськими піратами судні, залишається невідомою

  Більше доби минуло з моменту захоплення сомалійськимі піратами французької яхти "Понант", а доля 32-х заручників, серед яких є й одна українка, залишається невідомою. Нині яхта прямує на північ Сомалійського узбережжя.
  За судном постійно стежить французьський фрегат та військовий літак. З фотографій, які вдалося зробити з неба, видно що на палубі перебувають кілька озброєних чоловіків, але нікого з команди не видно. До яхти пришвартовані два моторних човни - вочевидь саме на них пірати і підійшли до яхти. Французькі військові будь-якої миті готові почати захоплення. Але офіційний Париж не дає такої команди, оскільки остаточно не впевнений у безпеці екіпажу. Прем`єр-міністр Франції Франсуа Фійон заявив, що готовий використати усі можливі дипломатичні методи, але розбійники жодних умов звільнення заручників не висунули.

  Нагадаємо, напередодні, яхту "Понант" захопили флібустьєри біля берегів Сомалі. На борту - 32 людини, з них 12 - французи. Вітчизняне МЗС підтвердило, що до складу екіпажу входить одна українка. Але громадянство ще 19-х не встановлене.

  Українське МЗС напередодні заявило, що відстежує долю нашої співвітчизниці, але усі спроби "5 каналу" дізнатися від дипломатів будь-які подробиці операції завершилися невдачею. Від коментарів відмовилося і посольство України у Франції.
  Попередній матеріал
  Миротворчу місію ООН обстріляли на Гаїті
  Наступний матеріал
  Іракські військові звільнили студентів, яких кілька годин тому захопили бойовики
  Теги:
  Loading...