Добовий страйк почали бортпровідники "Люфтґанзи"

  Добовий страйк почали бортпровідники німецького авіаперевізника "Люфтґанза". Через це компанії довелося скасувати 1200 рейсів, призначених на сьогодні та на вихідні. Серед них - і вісім українських рейсів.

  У страйку, організованому профспілкою бортпровідників - беруть участь стюарди та стюардеси з усіх великих аеропортів країни. Вони вимагають покращення умов праці та підвищення зарплати на 5 відсотків. Керівництво компанії, своєю чергою готове платити лише на три з половиною відсотки більше. Перемови між сторонами тривають понад рік, втім домовитися досі не вдалося. Нагадаємо, попередній страйк бортпровідники Люфтґанзи влаштували у вівторок у Франкфурті, Берліні та Мюнхені. Тоді вчасно не змогли вилетіти понад 40 тисяч пасажирів.

  Клаус Вальтер, речник компанії Lufthansa: "Нинішній страйк бортпровідників Люфтганзи - завдасть незручностей понад ста тисячам пасажирів і ми про це дуже шкодуємо. З точки зору керівництва компанії - ця акція взагалі була непотрібною. Закликаємо профспілку-організатора - повернутися до столу перемов. Сподіваємось, діалог відновиться вже найближчим часом".

  Бенджамін Маруша, страйкар: "Ми, бортпровідники,  хочемо показати громадськості, що не потерпимо такого ставлення до себе з боку керівництва компанії. Ми почали боротьбу за свої права і сподіваємося перемогти".

  Жерардо Мора, пасажир: "Ми мали сьогодні відлітати до Південної Америки, до Венесуели. Та через страйк наш рейс скасували. Натомість запропонували летіти завтра через Париж. Тож надовго в аеропорту ми не застрягнемо".

  Попередній матеріал
  У ВРЮ заявляють, що законопроект про мирні зібрання потребує істотного доопрацювання
  Наступний матеріал
  Французька поліція немає жодних версій щодо убивства 4 людей в Альпах
  Теги: