До Варшави уже відправили останки 30 жертв авіакатастрофи

  До Варшави уже відправили останки 30 жертв авіакатастрофи під Смоленськом. Тіла шістдесяти чотирьох поляків, які були на борту літака Президента Польщі - ідентифіковані. Про це повідомляє агентство "Інтерфакс". Церемонія прощання із загиблими відбудеться у найбільшому спорткомплексі столиці - "Торвар".

  Президентське подружжя - Леха і Марію Качинських - поховають у неділю в Кракові - у Вавельському замку, де лежать польські королі і поети. Так побажала родина загиблих. Утім, ця новина спричинила акції протесту на головній вулиці Кракова. На думку протестувальників, у Вавелі мають спочивати лише польські герої, а подружжя Качинських - такого статусу не здобуло.

  Люди: "Хоча я і віддавно шанував Леха Качинського, але я не вважаю, що президентське подружжя має право бути похованим саме у Вавельскому замку. Там же самі королі! Вибачте, але це мої думки".

  Люди: "Тут нічого страшного немає! Я просто запевняю усіх, що це лише додає більшої шани президентському подружжю. Цей протест для більшості поляків нічого не означає".

  А от уночі, у центрі Варшави, біля президентського палацу - зібралися тисячі поляків. Вони прощалися з усіма жертвами авіакатастрофи під Смоленськом. Люди приносили квіти і запалювали свічки, влаштувавши на вулиці велетенський вівтар. У соборі Святої Анни - відслужили жалобну месу.

  Попередній матеріал
  СБ обіцяє Януковичу кредитну програму на $850 млн
  Наступний матеріал
  Потужний землетрус у Китаї
  Теги: