До референдуму щодо нової конституції готується Єгипет

  До референдуму щодо нової конституції - готується Єгипет. Волевиявлення почнеться вже завтра. Опозиція закликала своїх прихильників - прийти на дільниці і проголосувати проти.

  Новий проект основного закону, ухвалила конституційна Асамблея, у якій домінують ісламісти. Основним джерелом права документ проголошує шаріат. Про свободу преси та рівноправність чоловіків та жінок у ньому не згадується. Ліберальні політичні сили наполягають: ухвалення цього варіанту конституції - призведе до порушень прав громадян і розколу у єгипетському суспільстві. Проект документу викликав у Єгипті - масові протести. Попри це, відмовлятися від референдуму влада не збирається.

  Египтянин: "Раніше лідери опозиції закликали нас бойкотувати референдум, але це не надто мудре рішення. Навпаки, усім, хто не підтримує нову конституцію- варто прийти і проголосувати проти. Потрібно, щоби влада почула нашу думку і зробила висновки".

  Єгиптянин: "Я голосуватиму за нову конституцію. Бо хочу, щоб життя у нашій державі було безпечним та стабільним. Це зараз - найважливіша мета".

  Попередній матеріал
  Для мешканців австралійського зоопарку Таронга Різдво настало раніше
  Наступний матеріал
  За право на доступну та якісну освіту бореться молодь Іспанії
  Теги:
  Loading...