До президентських виборів готується Австрія

  До президентських виборів готується Австрія. У неділю відбудеться перший тур великих перегонів. За прогнозами соціологів, головними конкурентами будуть чинний глава держави - Хайнц Фішер, та кандидат від ультраправої партії - Барбара Розенкранц.
  Фішер агітує за ліберальні цінності та продовження інтеграційних процесів у Євросоюзі. 71-річного професора політології обрали на президентський пост у 2004-ому. Згідно з передвиборними опитуваннями, його переоберуть і на другий термін. Ультраправий політик - Барбара Розенкранц - може набрати до 20 відсотків голосів. Вона виступає за обмеження іміграції та відновлення кордонів між країнами всередині ЄС. Одна з найбільших австрійських політсил - "Народна партія" вирішила не висувати свого кандидата.

  Люди: "Мені подобається, як Хайнц Фішер представляє нас за кордоном. Також він імпонує мені як людина. Я впевнений, що цей політик добре виконує обов`язки президента".

  Люди: "Голосуватиму за Барбару Розенкранц. Вона виступає за національні інтереси та захист дітей. Також Барбара каже, що не скорочуватиме соціальних виплат. Інші - кандидати ж хочуть відібрати у нас пенсії".

  Попередній матеріал
  Бакієв не має наміру повертатися до Киргизстану
  Наступний матеріал
  Вибух у Північній Ірландії
  Теги: