До потужного урагану "Ернесто" готуються мешканці півдня Мексики

  До потужного урагану "Ернесто" готуються мешканці півдня Мексики. За прогнозами синоптиків, стихія має вдарити по півдню - за кілька годин. Вона загрожує популярним туристичним курортам.

  У регіоні вже почалися сильні зливи. Їх супроводжує поривчастий вітер. У місті Четумал, до якого прямує ураган - низинні райони вже підтоплені. Півтори тисячі  місцевих мешканців  - евакуювали. Метеорологи застерігають: "Ернесто" посилюється. Ще напередодні, коли стихія вирувала над Гондурасом - це був тропічний шторм. Але під час руху на північний захід - пориви вітру у його епіцентрі посилилися до 130 кілометрів за годину. Тож "Ернесто" офіційно отримав статус урагану.

  Луїс Гамбоа, радник з питань безпеки: "Місто Пунта Аллен та його околиці - повністю евакуювали. Для людей, які не мають родичів і не знають, куди податися - організували спеціальні притулки у сотні кілометрів від ймовірного місця удару стихії".

  Мексиканець: "Я прибув до евакуаційного центру задля безпеки. У моєму рідному місті - ураган може наробити багато лиха, бо воно розташоване просто на узбережжі, у низинному районі. Високі припливні хвилі та сильний вітер - загрожують чималими руйнуваннями".

  Попередній матеріал
  Потужний тайфун вдарив по сходу Китаю
  Наступний матеріал
  Незвичайний будинок-купол з`явився у Румунії
  Теги: