До Польщі завітав Лавров

  До Польщі завітав міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. Це перший візит російського високопосадовця після того, як Варшава підписала угоду про розміщення елементів американської ПРО.

  Відносини Польщі та Росії ніколи не були простими. Але цього разу перемови будуть ускладнені ще й позицією Варшави щодо подій в Грузії. Нагадаємо, одразу після початку бойових дій Президент Качинський активно підтримав Президента Саакашвілі. Зараз Польща знову спробує переконати Кремль, що американські ракети не становлять жодної загрози Москві. Це вкрай важливо для Варшави, бо Росія є другим за обсягом торгівлі партнером, після Німеччини. Крім цього, зі Сходу - Польща отримує 95 відсотків нафти і половину природного газу.

  Тим часом США планують розмістити ще один радар ПРО - на зразок того, який буде у Чехії. Принаймні, гроші на це вже заклали у бюджеті. Утім, де саме буде радар - американці поки що не повідомляють. Тим часом російські ЗМІ, з посиланням на джерело у розвідці, припускають, що радарів буде два: по одному в Ізраїлі та Японії.

  Попередній матеріал
  На паралімпіаді в українки Л. Османової виявили допінг
  Наступний матеріал
  У полоні нігерійських піратів залишається українець
  Теги:
  Loading...