До пізньої ночі не вщухали протести молочарів біля Європарламенту у Брюсселі

  До пізньої ночі не вщухали протести молочарів біля Європарламенту у Брюсселі. Поліція намагалася розігнати демонстрантів перцевим спреєм, ті у відповідь - залили правоохоронців молоком зі шланга.
  Фермери з 15-ти країн ЄС на восьми сотнях тракторів прибули до Брюсселя напередодні, щоби боротися за майбутнє галузі. Активісти - провели ніч у наметовому містечку у центрі бельгійської столиці. Вони планують - не припиняти протести принаймні ще добу. Виробники молока обурені тим, що закупівельні ціни на їхню продукцію знижуються, а вартість виробництва зростає. Вирішити проблему - закликають міністрів сільського господарства держав Євросоюзу. Зокрема, вимагають підвищити закупівельну вартість молока на 25 відсотків.

  Жан-Франсуа Ґіллікет, член бельгійської асоціації фермерів: "Гадаю, протестувальники поводилися цілком респектабельно. Загалом наша акція у перший день протесту минула мирно. Але якщо політики не вирішать нашу проблему, ситуація може розвиватися так, як це було двадцять чи тридцять років тому, коли за майбутнє галузі боролися наші батьки. Тоді це закінчилося великими збитками для усіх. Сподіваємося, зараз до цього не дійде".
  Попередній матеріал
  Греція отримає чергову допомогу від ЄС
  Наступний матеріал
  Влада Великої Британії оголосила евакуацію в Уельсі
  Теги: