До парламентських виборів готується Греція

  До парламентських виборів готується Греція. Нових законодавців мешканці країни обиратимуть вже у неділю. Фаворит перегонів - консервативна партія Нова Демократія. Її представники організували масштабний передвиборчий мітинг у Афінах.

  Лідер Нової Демократії Антоніс Самарас найвірогідніший кандидат на посаду прем`єр міністра країни. Втім, за даними опитувань, за його партію готові голосувати лише близько тридцяти відсотків громадян. А цього недостатньо, щоби сформувати однопартійний уряд. Тож зустріч з виборцями була для Самараса останньою можливістю залучити нових прихильників. Участь у мітингу взяли тисячі людей. Лідер Нової Демократії пообіцяв їм посилити боротьбу з нелегальними іммігрантами та покращити економічну ситуацію у державі.

  Антоніс Самарас, лідер партії Нова Демонкратія: "Чинна влада запевняла нас, що вже у цьому році грецька економіка знову почне зростати. Цього не сталося, тож необхідно вести перемови з Європою, щоби переглянути умови отримання кредитів. На додачу я вважаю, що необхідно звільнити нашу державу від нелегальних іммігрантів, адже вони стали справжніми тиранами нашого суспільства. А щоби досягти усього цього нам потрібні стабільність та сильний уряд".

  Гречанка: "Ми очікуємо, що Самарас зробить усе, що пообіцяв, і для Греції нарешті настануть кращі часи".

  Попередній матеріал
  Останній день передвиборчої агітації у Франції
  Наступний матеріал
  Тривимірною картиною на асфальті прикрасив центральну площу Чилі британський художник
  Теги: