До монаршого весілля готується Люксембург

  До монаршого весілля готується Люксембург. У суботу 30-річний принц Гійом візьме шлюб із бельгійською графинею Стефанією-де-Ланнуа.

  Вінчання відбудеться у головній церкві країни - соборі Богоматері. А зареєструються молодята - вперше в історії герцогства - у мерії. Святкування відвідають монархи з усієї Європи, а також, за традицією, король Греції та цар Болгарії, які ніколи не сиділи на престолі. На організацію весілля з бюджету виділили близько 350 тисяч євро. Гійом є спадковим принцем. Після коронації він стане сьомим членом династії Нассау-Вайльбург на престолі Великого Герцогства Люксембург.

  Колом Прінгл, редактор журналу "Точка зору": "По-перше, тут історія кохання, а це завжди приємно. По-друге, одружується майбутній монарх, тож наступного разу схоже весілля відбудеться за років двадцять".

  Жан-Клод Холеріх, архієпископ Люксембургу: "Собор Богоматері є найголовнішим у Люксембургу. Тут одружились батьки принца Гійома та їхні батьки, тож це місце просякнуте традицією. Цей собор є національним символом для багатьох мешканців Люксембургу".

  Попередній матеріал
  Китай у полоні зими
  Наступний матеріал
  Перша в Україні приватна публічна бібліотека працює в Одесі [відео]
  Теги: