До місяця катастрофи "Нафтогаза-67" направили ще 22 водолазів

  Іще двадцяти двох водолазів направив Китай до місяця катастрофи "Нафтогаза-67". Досі зберігається надія знайти 18-тьох українських моряків цього судна. Також до місця пошукових робіт привезли й нове обладнання, яке дасть змогу пірнильникам перебувати під водою довше - до 45-ти хвилин. А у пятницю до місця пошукових робіт прибуде найбільший в Азії плавучий кран.
  Нагадаємо, у суботу українське судно протаранив китайський суховантаж. За лічені хвилини "Нафтогаз-67" потонув у гонконгзькій протоці. Всього на облавку було 25 членів екіпажу. Сімом вдалося врятуватися: це - шестеро українців та один представник Китаю. Нині їхній стан здоровья задовільний, і сьогодні їх планують відправити на Батьківщину. Доля  вісімнадцяти залишається невідомою.

  Наразі, будь-які спроби рятувальників дістатися всередину судна виявились марними.  Ситуація ускладнюється тим, що у зоні проведення операції сильна течія і майже нульова видимість. 24 китайські водолази, які працюють на місці катасрофи до цього тчасу, мінялися що-двадцять хвилин. Усього в рятувальних роботах беруть участь близько двохсот людей, десятки допоміжних сУден, два гелікоптери і кран, яким корабель намагаються підняти з дна.норма
  Попередній матеріал
  Уряд Італії виділяє кошти на боротьбу з анорексією
  Наступний матеріал
  Масштабну військову операцію розпочато на півдні Іраку
  Теги:
  Loading...