До мексиканського заповідника прилетіли мільйони метеликів

  Мільйони королівських метеликів прибувають до заповідника у мексиканському місті Ель Розаріо. Це одне із чудес природи, яке досі не можуть пояснити вчені.
  Заповідник королівських метеликів належить до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Щороку о цій порі він привертає увагу великої кількості туристів та вчених. Королівські метелики мігрують сюди з Канади та США. Заповідник площею в 13 тисяч гектарів майорить різними кольорами. Метелики долають відстань понад дві тисячі кілометрів, щоб перезимувати та принести потомство. Цього року біологи очікують меншу кількість комах. Кажуть, виною тому - посуха в Сполучених Штатах та Мексиці.

  Розендо Каро, директор заповідника: "Цього року метеликів буде менше. Засуха знищила рослини, з яких харчуються комахи".

  Ребелліано Гонзалес, працівник: "Ми постійно патрулюємо територію. Прагнемо доглядати її якомога краще. Якщо метеликам не сподобається - наступного року вони не прилетять".

  Конча Кастро, власниця ресторану: "Коли прилітають метелики - ми можемо заробити додаткові гроші. Всі від цього виграють".

  Попередній матеріал
  У Казахстані успішно приземлилась капсула із космонавтами з МКС
  Наступний матеріал
  Обама влаштував вечір музики кантрі у Білому домі
  Теги: