До масштабної хвилі звільнень готуються греки

  До масштабної хвилі звільнень готуються греки. Влада країни ухвалила рішення скоротити 15 тисяч держслужбовців.

  4 тисячі з них залишаться без роботи вже цього року, решту - звільнять впродовж наступного. Такий крок - одна з умов ЄС та МВФ, за якої Афінам нададуть черговий транш позики у майже 9 мільярдів євро. Трійка кредиторів запевнила: Греція - на вірному шляху і здатна досягнути усіх податково-бюджетних показників, необхідних для подальшого кредитування. У Європі вважають: чимало грецьких державних служб працюють неефективно, а їхнє скорочення пожвавить приватний сектор ринку.

  Поль Томсен, представник МВФ у Греції: "Я прожив у Греції багато років і завжди дивувався: чому у країні з таким високим молодіжним безробіттям  завжди було справжнім табу звільняти з роботи держслужбовців, які недбало ставляться до своїх обов`язків. Адже на їхнє місце могли б прийти молоді фахівці. Їх тисячі і вони відчайдушно шукають роботу. Тож я радий, що нинішня влада Греції ухвалила це непросте рішення".

  Костас Цікрікас, голова профспілки держслужбовців: "Нова політика влади зашкодить усім громадянам. Уряд мусить поважати конституцію і гарантувати нам право на працю. Державні службовці не повинні бути розмінною картою у політичних іграх".

  Попередній матеріал
  У Венесуелі прихильники опозиції вимагають перегляду результатів президентських виборів
  Наступний матеріал
  Загальну амністію в Сирії оголосив Асад
  Теги:
  Loading...