5.ua

До Італії з`їжджаються тисячі українців на прощу до чудотворця Миколая [відео]

  Саме там в однойменному храмі зберігаються мощі святого улюбленьця усіх дітей. Кожного дня тисячі прочан з цілого світу з`їжджаються до чудотворця, щоб отримати зцілення.

  Журналіст: «Чи ти писав листа до святого Миколая?»

  Хлопчик Петрик: «Так».

  Разом із батьками діти прийшли до святого Миколая у місті Барі на півдні Італії. Тут у місцевому храмі знаходяться його мощі. Діти пишуть листи з проханнями просто у храмі. Із собою принесли подарунки для самого Миколая.

  Журналіст: “Я бачу ти тримаєш щось у руках? Можеш нам показати?”

  Дівчинка Савріна: «Я маю малюнок для святого Миколая».

  Журналіст: «Ти подаруєш цей малюнок отцю Миколаю?»

  Дівчинка Савріна: «Так».

  Журналіст: «А що ти очікуєш від нього?»

  Дівчинка Савріна: «Я хочу блистящі ручки».

  Інша малеча не чекає подарунків, дає свої обіцянки перед святим

  Віталік: «Я буду чемний і мені не потрібні подарки».

  Мощі святого Миколая ще в одинадцятому столітті італійські мореплавці перевезли з турецького міста Мира до Барі на південь Італії та поклали в однойменній старовинній церкві. У середньовіччі присутність святого одразу додала іміджу та популярності місту. Сюди з`їжджалися прочани з цілого світу. Сьогодні ж на прощу до чудотворця Миколая приїхало пів тисячі українців. Разом із священиками вони моляться. Єднає їх лише одне прохання до святого Миколая.

  Юрій Мачалаба, прочанин: «За посередництвом його молитов кожен християнин міг випросити для себе безмежну кількість ласк. І оскільки в наш час це є дуже актуально. В наш час Україна переживає такі важливі моменти демократії, свободи слова, гідності людини і власне наші молитви ми хочемо занести до Бога і ще раз просити в Господа благословення для нашого народу та наших родин»

  Юлія свою відпустку в Італії розпочинає не з Рима, як усі туристи. Архітектуру та мистецькі твори вічного міста українка відклала на потім. Вона приїхала з українськими прочанами до Барі. Помолитися біля гробу, де

  похований святий Миколай та попросити ласки для себе та рідних – для неї це мрія дитинства.

  Юля: «Враження не можливо просто так передати. Це такі емоції. Це таке тепло, така енергетика. Відразу згадується дитинство коли хотілось зустрітись з тим святим Миколаєм».

   Святого Миколая називають ще чудотворцем. Це пов`язано з тим, що вже протягом століть з його нетлінних останків йде чудодійна олія. Християни називають її миро. Раз на півроку монахи збирають близько півлітра чудодійної олії і роздають людям.

  Іван Данчевський: «Це миро є святим та унікальним тому що воно робить чудо, зцілює від хворіб, зціляє людину як душевно так і тілесно».

  З Італії, Тарас Семенюк, «5 канал».

  Попередній матеріал
  МЗС України підтвердило, що нігерійські пірати взяли у заручники українського моряка
  Наступний матеріал
  Уряд подав до ВРУ проект держбюджету
  Теги:
  Loading...