5.ua

До Донецька вилетів з Москви Лукін, українське МЗС не попередили - Тимчук

  До Донецька чартерним рейсом вилетів високопоставлений представник російського президента, колишній уповноважений Росії з прав людини Володимир Лукін разом з цілою групою московських чиновників. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав керівник групи Інформаційний спротив - Дмитро Тимчук.


  Як повідомляється, МЗС України про прибуття делегації не попередили. За даними Інфоспротиву, мета чужинців  - зробити голосні обвинувачувальні заяви про грубі порушення прав людини з боку українських влади та силовиків у східних регіонах держави.

  Нагадаємо, що зранку 2 травня українські силовики і військові почали повномасштабний наступ на позиції сепаратистів у Слов’янську і Краматорську. На даний момент українські сили оточили місто і контролюють частину кварталів. За словами міністра МВС Арсена Авакова, діючи в межах міста, сепаратисти продовжують ховатися за спинами місцевих жителів. В той же час за даними СБУ проти антитерористичних сил працюють професійні військові, які мають спеціальну підготовку.

  Лукін представляв Росію на перемовах з Януковичем та тодішньою українською опозицією у лютому цього року. Втім, досягнутих тоді домовленостей не підписав. Що, зрештою, не завадило Росії звинувачувати тогочасну опозицію у їх невиконанні.
  Попередній матеріал
  Гроші МВФ стабілізують українську економіку - Порошенко
  Наступний матеріал
  Аваков вимагає від терористів негайно скласти зброю і звільнити всіх заручників
  Теги:
  Loading...